21 kolo 27 4 2024 TJ Sokol Hroznová Lhota b-Sokol Radějov 4-1(3-0

)

sestava domácí:Nálepa,Jung,Lipčík M(c),HruškaJagoš,Čerešňák,Smetka J,Slovák,Smetka P,Kolacia,Čápek,Martinek,Kotásek,Zahrádka,Horák,Náhlík

sestava hosté:Parobek,Možnar,Bohunský Pavka,Chmelař,Matyáš,Helísek,Šmach,(c),Ševeček,Můčka,Heleši,Svejkovský,Paška,Zajíček,Jurnikl,

branky:6 Smetka J pk,14,19 Čápek,90 Slovák-64 Heleši

žk:Kolacia-Svejkovský

sudí Tománek,Kočík,Pavlica

diváků 72

mh

Domácí soubor nastoupil do utkání po nejvyšší porážce sezony a do cesty se mu postavil stále se lepšící tým Radějova ,i když soupeř postrádal čtyři opory ,přesto mu domácí oplatili podzimní kulišárnu.

Domácí začali ve velkém stylu.Již ve 2 minutě nabídl do čtverce centr zleva Smetka J,na centr si zaběhl za obranu Slovák ,leč jeho pohotová z voleye sviští těsně vedle levé tyče.V 6 minutě byl v souboji ve vápně sražen Kotásek ,a sudí neměl s odpískáním desítky žádný problém.Míč si na puntík postavil Smetka J,a rázně umístněnou pod víko nedal Parobkovi šanci reagovat,1-0.V 8 minutě se dostal k hlavičce za už překonaného Parobka Čápek,jeho hlavici mířící do branky odpálil Možnar do bezpečí.Ve 14 minutě si udělal z postu obránce dlouhý výlet na hrot Hruška,líbivou příhrou našel Čápka a ten podél vybíhajícího Parobka pohotově zatloukl do sítě,2-0.V 17 minutě se odhodlal ke střele za vápnem Helísek,střela však letí vysoko až nad ochrannou sítˇ.V 19 minutě odcentroval z levé strany ,do čtverce Smetka P,Parobek vybíhá na centr pozdě,míč si vyčíhl Čápek a hbitě hlavou střílí svou druhou branku v utkání a zvýšil na 3-0.Do druhé půle domácí vstoupili s nohou na půl plynu a bylo na hostech jak budou na nepříznivý stav reagovat.Bohorovnost se domácím nevyplatila v 64 minutě ,kdy po nenápadné akci snížil Heleši.3-1,a hosté vycítili šanci.V 68 minutě se uthl na křídle Ševeček,Nálepa jen křížnou střelu zkontroloval,jde vedle tyče.V 79 minutě se odrazil míč k Helískovi,jeho tvrdou střelu Nálepa výtečně vyráží a následnou dorážku téhož vytěsnil na roh.Tuto situaci lze označit za zlomovou.Poté se domácí opět dostali do tempa a začali znovu se dostávat do hry.V 87 minutě se probil do brejku Slovák ,leč Parobek skokem pod nohy šanci pokryl.Slovák si spravil chutˇv 90 minutě ,kdy dostal příhru za obranu a chytrým lobem překonal vybíhajícího Parobka,čímž naplnil normu co zápas-to střelecký zápis.Tři minuty poté sudí duel s vítěznou tečkou zakončil.